KONST / Litografier / Färglitografi 11064140
nr 1106 4140
Dany Lartigue
(f. 1921)
Färglitografi, Dany Lartigue (f. 1921), 46/100, signerad, motivet: 44x70
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 maj 2017
kl 18:17:06
100 kr
200 kr